אם החלטתם להתחתן ועכשיו אתם מתחילים לארגן את החתונה, עומדות בפניכם מספר אפשרויות בכל הקשור למיקום החתונה. אתם יכולים ללכת על חתונה בנאלית באולם או גן אירועים, או יכולים ללכת על משהו מיוחד יותר ואינטימי יותר – חתונה בחצר הבית, ויכולים לבחור באופציה לא שגרתית – חתונה בשטח. בשנים האחרונות זוגות רבים בוחרים באופציה הזו, אופציה שתהיה מיוחדת עבור המוזמנים, אופציה טבעית ופסטורלית שמייצגת את בני הזוג שרוצים חיבור לאדמה. אך הפקת חתונה בשטח דורשת לא מעט התארגנות מוקדמת וחשיבה על פרטי פרטים, והנה כמה חסרונות ויתרונות לחתונה בשטח.

אתגרים בהקמת אירוע שטח

נתחיל מהאתגרים. חתונה בשטח עלולה להיות מאתגרת מבחינת השטח ולכן אנו נדאג לנוחות וגישה מיטביים. האתגר העיקרי הינו הארגון המורכב של חתונה מסוג זה, בעיקר אם מדובר על שטח שלא הוכשר לאירועים וצריך להפוך אותו לכזה. אנו נדאג להגיע עם מיטב המוחות המקצועיים והמובילים בתחום: החל משולחנות וכיסאות, דרך הבאת גנרטורים, מערכות חשמליות, הגברה ותאורה, מטבח מסודר, חופה, עיצוב ועוד… זה דורש המון עבודה והוצאה לא מבוטלת.

יתרונות

היתרונות של חתונה בשטח עולים על האתגרים למי שמוכן להשקעה כזו. חתונה בשטח היא קונספט ייחודי ולא שגרתי, קונספט שרבים מהמוזמנים לא נתקלו בו בעבר מה שיהפוך את האירוע עבורם לחוויה מיוחדת. חתונה בשטח היא חיבור לאדמה ולטבע ואם בני הזוג אוהבים את הסגנון הזה זה בדיוק מה שהם צריכים. חתונה בשטח מאפשרת עיצוב חופשי ללא מגבלות של חלל סגור אשר מבטא את אישיותם של בני הזוג, עיצוב שיכול להיות נועז או רומנטי, צבעוני או רגוע.

הפקת חתונה – הפרטים הקטנים שדואגים להם ויוצרים את כל ההבדל…

הפקת חתונה בשטח היא לא דבר של מה בכך, ואתם צריכים צוות הפקה מקצועי ובעל ניסיון שיודע מה צריך בדיוק בשביל שהכול יעבוד בצורה חלקה, צוות שחושב על כל פרט ופרט ומביא ניסיון עשיר עימו. צוות ההפקה של “לירון ארבל – הפקת חתונות ואירועים מיוחדים” בעלי ניסיון רב בחתונות מעין אלו, ויודעים איך הפוך חלומות למציאות. יחד נבחר את המקום המתאים ביותר לקיום החתונה שלכם ונבין מהו הסגנון העיצובי שמבטא את אישיותכם יותר מכל ואיך משלבים אלמנטים נוספים ונותני שירות שמתאימים לקונספט, בדרך לאירוע יוצא דופן ובלתי נשכח שעוד ידובר רבות על ידי המוזמנים.

צרו עימי קשר ואשמח להיפגש עמכם.