אם אתם גרים מחוץ לישראל והחלטתם על חתונה בישראל זה יכול להיות מסיבות שונות. בין אם ההחלטה התקבלה בגלל משפחה שיש לכם בארץ ובין בגלל סיבות דתיות, בין בגלל חלום ישן או בין בגלל סיבות כלכליות, אתם צריכים מישהו שיפיק לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו ועוד הרבה לפני… הפקת חתונה בישראל צריכה להתבצע על ידי מפיק שמכיר את נותני השירות הרלוונטיים, מפיק בעל קשרים בכל נושא שהוא שיוכל לחבר בין כל הקצוות. יכול להיות שאתם אי שם ורוצים לדעת שהכול עובד כמו שצריך, הכול מתוכנן לפרטי פרטים והכל יעבוד כמובן בערב המיוחל, ובשביל זה אתם צריכים מפיק לסמוך עליו ב-100%, מפיק עם ניסיון רב בתחום, מפיק שכבר הפיק חתונות בישראל לתושבי חוץ ויודע איך לעשות את זה בצורה נכונה ובעיקר בהתאם לציפיות ולדרישות בכל הקשור לשהייה בארץ כמו גם באירוע עצמו.

ארגון השהייה בארץ                        

הפקת חתונה בישראל כוללת את כל מה שמסביב לחתונה מה שאומר ארגון הטיסות, מציאת מלונות להשתכן בהם, סידור תחבורה נוחה, וכל מה שצריך בשביל לשהות בארץ בימים שלפני או אחרי החתונה. השהייה בישראל יכולה להיות כרוכה בביקור באתרי מורשת, טיולים, אטרקציות וכל מה שאתם רוצים בשביל לעשות ממנה חווייתית ובלתי נשכחת.                                                                                                                                                 

החתונה עצמה

החתונה יכולה להיות בכל סגנון שתבחרו, בין אם הוא סגנון יוקרתי, כפרי או כל סגנון אחר שאתם רואים בדמיונכם. השילוב בין מיקום מדהים, מוסיקה לטעמכם, חוויה קולינרית עשירה, ועיצוב מדויק יכולים לעשות כל אירוע לאירוע מושלם. רק צריך מי שינצח על כל אלו ומי שיוכל להציע לכם מגוון אפשרויות רלוונטיות שמתאימות לחלומות ולציפיות שלכם. אשמח להיות זאת שתפיק את החתונה שלכם ותדאג לכל פרט קטן כגדול, בכדי שאתם תוכלו להתרכז רק בחוויה עצמה.

הפקה מקצועית = דאגה לכל פרט ופרט

בכדי שתהיו עם ראש שקט ובכדי שתהיו בטוחים שהשהייה בישראל תעבור לכם בנעימים ובטוב, וכמובן שהחתונה על כל מרכיביה תהיה מושלמת וחלומית, אתם צריכים צוות הפקה מקצועי שדואג לכל הפרטים הקטנים. במהלך השנים צברתי ניסיון רב בהפקת חתונות בישראל לתושבי חוץ, והקשרים אותם יצרתי עם נותני שירות שונים בכל תחום שהוא יבטיחו לכם את הסגנון אותו אתם רוצים ביום המיוחד בחייכם. יחד נבין מהו הקונספט עליו אתם חולמים ונחבר את כל המרכיבים בכדי שהחתונה שלכם תהיה חתונה בלתי נשכחת.

צרו עימי קשר לקבלת פרטים נוספים.