יש לא מעט זוגות שבוחרים להתחתן בחצר הבית שלהם, של ההורים, או של כל חבר או קרוב אחר. הסיבות לכך שונות, אך בעיקר מדובר על כאלו שמעדיפים חתונה קטנה ואינטימית על פני אולם או גן אירועים נוצץ. בעבר הפקת חתונה בחצר הבית היתה מקובלת יותר מאשר היום, אך בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר זוגות שמעדיפים את האופציה הזו, האופציה הפרטית, המוכרת והקסומה בה מרגישים הכי נוח.

חתונה בחצר הבית – לשלוט בכל פרט ופרט…

חתונה באולם או גן אירועים היא חתונה בה חלק לא מבוטל ממנה נקבע ונשלט על ידי אחרים. באולם אירועים בעלי המקום מחליטים בדרך כלל איפה תהיה עמדת הדיג’יי, הבר ומיקום השולחנות, לעומת חתונה בחצר הבית בה בני הזוג מחליטים איפה יוצב כל אלמנט ואלמנט, איך יורכב התפריט ומה יהיה סדר הדברים.

עלויות

בתכנון חתונה בחצר הבית אתם יכולים לבחור בין אלגנטיות ודיוק, יוקרה, או אוירה של היפי שיק. בשונה מחתונה באולם צריך להביא את הריהוט, צריך לעצב את המקום, וצריך לדאוג לכל פרט ופרט, ושוב, השליטה המלאה בפרטים הללו וקביעת העלויות שלהם היא בידי בני הזוג .

הצלחת האירוע תלויה בהפקה מקצועית.

אם אתם רוצים להתחתן בחצר הבית, החתונה שלכם יכולה להיות מדהימה לא פחות מחתונה באולם או גן אירועים, ומי שייתן את הטון ויתרום את התרומה המשמעותית ביותר הוא המפיק שמנצח על האירוע. במהלך השנים ובחתונות אותן הפקתי צברתי ניסיון רב בתחום ובעיקר בחרתי נותני שירות שיידעו לעבוד בשטח הבית ולכבד אותו, כך שיתאפר לגור בו גם בסיום האירוע. בליווי צוות ההפקה העומד לצידי, נפיק בצורה המקצועית ביותר את האירוע כך שהאירוע שלכם יהיה יחודי, מושקע ועם התוכן אותו אתם רוצים, אירוע שייצג אתכם כבני הזוג.

להתאים ציפיות…

רגע לפני שנפגש, אתם צריכים קודם כל לשבת עם עצמכם ולהחליט מהו אופי האירוע שאתם רוצים. האם אתם רוצים אירוע יוקרתי או פשוט ואלגנטי, האם אתם רוצים קייטרינג חלבי או בשרי או אולי בכלל טבעוני, איזו מוזיקה אתם רוצים ואיזה סגנון עיצובי, כמו גם אלמנטים נוספים שיקבעו את האווירה באירוע. כמובן שבמהלך הפגישה איתי יוצעו בפניכם אפשרויות שונות, אך אתם צריכים להחליט מהו הכיוון העיקרי.

חתונה בחצר הבית יכולה להיות אירוע מיוחד, אירוע שהמוזמנים אליו לא ישכחו אותו עוד זמן רב, והצלחת אירוע כזה תלויה בתכנון קפדני ובניסיון הרב שצברתי, שמאפשרים לי לבצע את הדברים בצורה מושלמת.