החלטתם סוף סוף להתחתן? מזל טוב! חתונה היא אחד הימים המשמחים בחיים, וככזו היא צריכה להיות מושלמת. שנים אתם (ובעיקר את) חולמים על הרגע הזה, הרגע בו תהפכו לאחד, ועכשיו כל מה שנשאר לכם הוא להפיק את החתונה. אם חברים אמרו לכם שאתם  צריכים מישהו שיארגן לכם את החתונה, יכול להיות שהם התכוונו למישהו שיפיק אותה, מה שנשמע אולי אותו הדבר אך יש הבדל גדול בין שני אלו…

הפקה מא’ ועד ת’!

זה נראה אולי שזה אותו הדבר, אך יש הבדל עצום בין השניים. ארגון חתונה מתחיל קרוב מאוד לאירוע עצמו, באותו היום או מקסימום כמה ימים לפני. מארגן החתונה צריך לדאוג שהכול יעבוד כמו שצריך, והוא זה שמוודא שכל נותני השירות מספקים את מה שסוכם עימם. בני הזוג הם אלו שמוצאים את נותני השירות הללו, נפגשים איתם ומתאמים עימם ציפיות, וביום החתונה בשביל שהם לא יצטרכו להיות מוטרדים מעניינים טכניים, מארגן החתונה הוא זה שדואג שהדברים יתבצעו בפועל. הפקת חתונה לעומת זאת מתחילה רגע אחרי שבני הזוג החליטו לקשור את גורלם ביחד ורגע לפני שמתחילים בהכנות. מפיק האירוע מעורב בכל פרט שנוגע לחתונה, החל מאיתור מקום לאירוע, קייטרינג, צלמים, דיג’יי ושאר נותני השירות ועד רמת עיצוב המקום, עיצוב ההזמנות וכל מה שמסביב.

אבל למה לשלם אם אפשר לבד?

נכון, אפשר להפיק חתונה לבד. אך הפקה מקצועית תחסוך לבני הזוג זמן יקר ואין סוף התרוצצויות, תזמן להם את נותני השירות הטובים ביותר בכל תחום בהתאם לציפיות שלהם, נותני שירות שמפיק האירוע כבר מכיר ויכול להעיד עליהם כמקצוענים בתחומם. מפיק אירוע מקצועי גם יידע לאן לכוון, כך שהסגנון אותו אתם רוצים בחתונה שלכם יפגוש את האנשים הנכונים. חשוב לזכור שמפיק חתונות עובד באופן שוטף עם נותני השירות הללו, כך המחירים שהוא יקבל יהיו בהכרח טובים יותר. ובעיקר כדאי לחשוב על הטיימינג באירוע, לדאוג שבאמת כל מה שסוכם יבוא לידיי ביטוי ברגע ובמקום הנכון לו.

הרעיון בלשכור את שירותי המפיק, הוא בכך שאתם מקבלים לידכם איש מקצוע מלא בידע ורעיונות הקיימים בתחום האירועים, בניסיון לאורך השנים, בעבודה עם ספקים שמבטיחים את התוצאה הטובה ביותר. זה בדיוק כמו לבנות בית בלי קבלן שאחראי ומחבר בין כל הספקים הרלוונטים לידיי גימור מעולה. המנהל אירוע באולם, לא מנהל את הצלם, הדיג’יי או הלהקה. הספקים מרגישים תלושים, לא מכירים אחד את השני ואין מי שינצח עליהם. לפעמים חתן וכלה מאבדים תחושת זמן והאורחים פשוט משתעממים כי הזמן נמרח בזמן שהכלה והחתן מרגישים משהו שונה לחלוטין וממשיכים להצטלם או לסדר שוב את השיער והשמלה. צריך מנצל כמו בכל סימפוניה טובה.

אם אתם יודעים איך אתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה וצריכים מישהו שיקשור את החלומות הללו ויוציא אותם לפועל, אשמח להיות זאת שתעשה את זה עבורכם. במהלך השנים ובחתונות אותן הפקתי צברתי ניסיון רב, ובחרתי בנותני שירות שהופכים חלומות למציאות. בליווי צוות ההפקה המקצועי שלי, אפיק לכם אירוע בלתי נשכח עם התוכן שתמיד רציתם, אירוע ייחודי ומושקע שידובר עוד זמן רב לאחר שיסתיים.

צרו קשר ואשמח לתת לכם מידע נוסף!